Ceny dopravy v ČR:

 

platba
převodem a kartou

-> do hodnoty nákupu 500 Kč - doporučená zásilka
45 Kč
-> balíky poštou / PPL
90 Kč
   
platba
dobírkou
-> do hodnoty 500 Kč - doporučená zásilka
80 Kč
-> balíky poštou / PPL
120 Kč
doprava zdarma
 
 
Způsob dodání:
 

Česká pošta

 
doprava Balík do ruky poštou
Standartně používáme Balíky do Ruky . Balíky jsou pojištěné a pošta garantuje dodání hned následující den od dne podání. Balíky je možné sledovat na stránkách České pošty, odkaz posíláme při odesílání zboží. Pokud do objednávky zadáte telefonní číslo, pošta Vám ráno v den dodání pošle SMS s touto informací.  
doprava doporučená zásilka poštou
V případě objednávek malých věcí s hodnotou do 500 Kč můžeme zboží poslat jako doporučenou zásilku . Je pojištěná na 500 Kč a ačkoliv většina zásilek dorazí příjemci hned první den od podání, pošta termín dodání negarantuje.  
     
  PPL  
balík soukromá adresa PPL
Balík doručený hned druhý den po odeslání kurýrem PPL. Řidič Vás bude ráno telefonicky kontaktovat k upřesnění času dodání.
U PPL je možné platit dobírky i kartou!

 

 

     
  Ceny dopravy - Slovensko:

 
 
platba převodem nebo kartou -> kurýr InTime
120 Kč
na slovenský  
účet -> u objednávek nad 150 €
ZDARMA
 
 
 


Ceny dopravy jsou po přepnutí do slovenského profilu e-shopem automaticky přepočítány do EUR dle aktuálního denního kurzu ČSOB - stejně jako ceny zboží. Aktuální výše se zobrazí v průběhu objednávání v košíku v kroku "u pokladny", kde se vybírá způsob dopravy.

Máme zřízen bankovní účet na Slovensku, takže platba probíhá jako standartní vnitrostátní bankovní převod za běžné bankovní poplatky a netrvá déle než je na Slovensku obvyklé.

 

 
 

Způsob dodání:

Zboží posíláme prostřednictvím kurýra InTime.

 
mezinárodní obchodní balík poštou
Balíky jsou pojištěné a InTime garantuje dodání do 2 následujících dní ode dne podání. V oblasti kolem bratislavy obvykle do 24 hodin. Balíky je možné sledovat, odkaz ke sledování dorazí po přijmutí balíku dopravcem. Dodání bude avizováno předem na email a formou SMS na zadané telefonní číslo.  

 

rychlá doprava